Doświadczenie

Uczymy angielskiego już prawie 20 lat. Ania offline na zajęciach w dużej szkole językowej, którą prowadzi już ponad 10 lat, a Gosia online zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii i innych krajach, gdzie angielski rządzi. Niby dwa światy, a obie mamy jedną pasję: uczenie oraz wyszukiwanie przyjemnych i skutecznych metod przekazywania wiedzy. Obie uwielbiamy się śmiać. I wierzymy w siłę humoru i jego magiczną moc w przyswajaniu wiedzy.

Metodyka

Po tysiącach przepracowanych na kursach godzinach wiemy doskonale, jakich metod i tricków potrzeba, żeby nauka była skuteczna, bezbolesna i przyjemna. Ucząc różnymi, najlepszymi i nowatorskimi metodami, wszędzie dostrzegamy ten sam wspólny mianownik: potrzebę przełamania bariery językowej. Nauczyć komunikacji- w końcu język jest przecież narzędziem, mającym pomóc komunikować się w świecie w różnych sytuacjach życiowych.

Skuteczność

Doskonaliłyśmy przez lata nasze sposoby przekazywania wiedzy i skutecznego nauczania. Teraz łączymy swoje siły żeby pomóc Ci osiągnąć to na czym głównie Ci zależy. Chcesz nauczyć się mówić płynnie, bez oporów, a także poprawnie, by uniknąć gaf językowych. W naszych kursach kładziemy nacisk na język mówiony, dlatego od samego początku uczymy całych zwrotów i wyrażeń gotowych do użycia, a nie pojedynczych słów. Podobnie z gramatyką. Nie będziesz wypełniał luk w ćwiczeniach.

Sukces

Poznasz setki całościowych zwrotów aby używać gramatyki niejako „z automatu”, naturalnie, a nie zastanawiał nad poprawnością każdego zdania. Bo to nas blokuje. Lata doświadczeń pokazały nam, że tylko kursanci którzy uczą się systematycznie osiągają spektakularne wyniki.

Podejmij wyzwanie

Wcale nie chodzi o godziny żmudnych ćwiczeń a kilka, kilkanaście minut dziennie powtarzania materiału. Nasz mózg lubi trochę, ale często. Każda wolna chwila, każde 5 minut czy to w aucie, czy w wannie ma znaczenie. Tylko tyle, tak niewiele.