Technika szybkiego zapamiętywania, która działa ABSOLUTNIE na każdego?

Obejrzyj film i przekonaj się ile możesz zapamiętać dzięki NAUCE ANGIELSKIEGO PRZEZ SKOJARZENIA


How it works

Skuteczna nauka angielskiego przez skojarzenia da Ci znajomość wszystkich podstawowych słów i zwrotów używanych w języku codziennym i w pracy (do poziomu B1).

Nabierz pewności siebie budując szybko i sprawnie solidną bazę słownictwa, zapamiętuj od razu poprawną wymowę.

Przełam bariery i sięgnij po kolejne sukcesy z naszym ebookami Angielski przez Skojarzenia, kursami online oraz konwersacjami na żywo.

Przykładowe słówka, które zapamiętasz dzięki nauce przez skojarzenia

Dzięki skojarzeniom możesz opanować to co w języku sprawia Ci największe problemy – od wymowy po gramatykę

Wymowa

Jest słowo, które po prostu nie wchodzi? Wiesz, że źle wymawiasz ale raz tak zapamiętałeś i po prostu nie potrafisz inaczej? Jak to zmienić?

Weź słówko, którego chcesz się nauczyć. Wypowiedz je poprawnie kilka razy. Czy brzmi ono podobnie do innego słowa np. po polsku albo po angielsku? Może to być też zbitka kilku słów.

Czasowniki

Czasowniki budują Twoje zdania, a często zacinamy się w rozmowie bo brakuje nam tego “łącznika” jakim jest właśnie czasownik. Phrasal verbs, czyli czasowniki złożone też są często zmorą uczących się angielskiego. Włącz skojarzenia do nauki i z małą szczyptą wyobraźni zapamiętaj więcej i trwale.

Słówka biznesowe

Kreatywne skojarzenia będą idealne do zapamiętywania nawet tych “poważniejszych” tematów np. biznesowych czy branżowych.

Na czym polega nauka angielskiego przez skojarzenia?

Nauka angielskiego przez skojarzenia to popularna metoda, która polega na kojarzeniu słów i wyrażeń w języku angielskim z konkretnymi obrazami, sytuacjami, scenkami lub innymi bodźcami. Angielski metodą skojarzeń ma na celu ułatwienie zapamiętywania słownictwa oraz poprawienie płynności w mówieniu. Metoda nauki angielskiego przez skojarzenia znacznie ułatwia i przyspiesza proces nauki. Uczeń może skupić się na tworzeniu skojarzeń między słowami, a nie na bezsensownym powtarzaniu słów. Pozwala to na szybsze zapamiętanie słów i zwrotów, co jest szczególnie przydatne dla osób, które dopiero zaczynają uczyć się języka angielskiego.

Korzyści wynikające z nauki angielskiego przez skojarzenia są liczne. Po pierwsze, ta metoda jest bardzo skuteczna w zapamiętywaniu słów, co pozwala na szybsze przyswajanie języka. Po drugie, ćwiczenia oparte na skojarzeniach są bardzo kreatywne i zabawne, co zwiększa motywację do nauki. Po trzecie, nauka angielskiego przez skojarzenia rozwija zdolność do tworzenia skojarzeń, co może być przydatne nie tylko w nauce języka, ale również w życiu codziennym. Nauka angielskiego metodą skojarzeń jest skutecznym i ciekawym sposobem nauki tego języka. To, co sprawia, że nauka przez skojarzenia jest tak skuteczna, to fakt, że łatwiej jest zapamiętać słowa lub zwroty poprzez tworzenie skojarzeń z obrazami, dźwiękami lub sytuacjami. Dzięki tej metodzie można szybko i skutecznie nauczyć się języka angielskiego.

Nauka angielskiego biznesowego otwiera drogę do znacznie szerszych horyzontów zawodowych.
Opanowanie specyficznych słówek z tej dziedziny pozwala na pewne i skuteczne komunikowanie się z
firmami i partnerami z całego świata. Dzięki znajomości biznesowego angielskiego, negocjacje,
prezentacje i korespondencja stają się prostsze i przyjemniejsze. Zainwestuj w rozwój słownictwa
biznesowego otwórz drzwi do międzynarodowej kariery.

 

Czy wiesz że, dobry humor gwarantuje skuteczną naukę?

Poznaj naszą metodę Laugh&Learn

100% humoru

Lubisz się śmiać? My też. A gdybyś mógł uczyć się, a przy tym naprawdę dobrze bawić? W naszych kursach stawiamy na humor. Masz dosyć nudnych kursów w których obiecują, że będzie inaczej, a znowu uczysz się gramatyki w ten sam sposób? Nasz kurs to jedna wielka beczka śmiechu. Nasi bohaterowie to niesforne zwierzaki które uczą Cię angielskiego w bardzo życiowych sytuacjach przeżywając zabawne perypetie.

Ucz się tak jak lubi Twój mózg

Nasz mózg lubi żeby go zaskakiwać. Odrzuca nudne informacje. Zapamiętuje natomiast dziwne skojarzenia, szokujące fakty, tematy taboo. Jeśli do tego pojawią się emocje to zapamiętujemy łatwiej i trwalej. Nasze historie pełne są trzymających w napięciu i szokujących gaf bohaterów. Tego się nie da zapomnieć!

Storytelling

Nasz mózg uwielbia historie. Zapamiętujemy je szybciej, prawda? Opowiadanie historii to najskuteczniejsza metoda przekazywania informacji która w naturalny sposób wzbogaca słownictwo, a gramatykę demonstruje w naturalnym kontekście. Każdy odcinek naszego kursu otwiera przezabawna historyjka po której następują ćwiczenia.

Skojarzenia

W naszym kursie pomagamy Wam zapamiętywać słowa i zwroty a także konstrukcje gramatyczne wykorzystując techniki pamięciowe takie jak skojarzenia. Lubimy skojarzenia humorystyczne, absurdalne, zaskakujące czyli takie jakie lubi Wasz mózg. Na pewno zapamiętasz, że słowo pour po angielsku znaczy nalewać. Zerknij tylko na zdjęcie!

Jesteśmy wzrokowcami

W większości! Nasz kurs wyróżnia atrakcyjna i urozmaicona grafika. Każda historyjka zawiera ok. 100 ciekawych i zabawnych zdjęć. Również ćwiczenia i prezentacje z gramatyki są bogato ilustrowane zdjęciami naszych bohaterów.

Ucz się mądrze a nie ciężko

Ucz się skutecznie…z przyjemnością. Nasz mózg lubi powracać do cudownych chwil.Chętnie przypominamy sobie przyjemne sytuacje z naszego życia. Więc jeśli nauka będzie przyjemna to nasz umysł sam zapamięta materiał. Zamiast żmudnej pracy oferujemy Wam miłe, wesołe chwile które mózg chętnie zapamięta i z przyjemnością będzie do nich wracał.