Odkryj ze swoim dzieckiem techniki Mistrzów Pamięci na szybką naukę słówek
z angielskiego

Mistrz Pamięci w 60 Minut

Trening pamięciowy

23.11.2023

18:30

Odkryj ze swoim dzieckiem techniki Mistrzów Pamięci na szybką naukę słówek języka obcego

Do rozpoczęcia webinaru zostało już tylko

NIE CZEKAJ I ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

Znasz to. Martwisz się o swoje dziecko, które boryka się z trudnościami w nauce, brakiem pewności siebie i wiary we własne umiejętności.
Po powrocie ze szkoły widać, że jest zmęczone, przytłoczone i nic mu się nie chce. Do tego stresy związane z niekończącymi się sprawdzianami i egzaminami.

🤔 Zadajesz sobie czasem takie pytania?

Dlaczego moje dziecko mimo tego, że spędza tyle czasu nad książkami, ma problemy z angielskim a słówka szybko wylatują mu z głowy?

Czemu nie mówi po angielsku, mimo że uczy się już wiele lat?

Dlaczego szkoła kładzie nacisk na sprawdziany, gramatykę i przepisywanie zamiast uczyć praktycznego zastosowania języka w życiu?

Dlaczego moje dziecko zalicza testy i kartkówki (nawet na 5 -tki) ale potem dalej niczego nie pamięta?

Jeśli te pytania Cię nurtują to pozwól, że przedstawimy Wam techniki dzięki którym Twoje dziecko rozwinie swoją pamięć, koncentrację uwagi i kreatywność.

Chcemy zaprosić Ciebie i Twoje dziecko na wyjątkową lekcję LIVE i przedstawić Wam techniki pamięciowe tzw. mnemotechniki m.in. NAUKĘ PRZEZ SKOJARZENIA, które działają absolutnie na każdego!

Mistrz Pamięci w 60 Minut
Chcę tak umieć!

Jak skorzystacie z tego warsztatu?

Poznacie wyjątkową mnemotechnikę, dzięki której nauczycie się 50 słów w 30 minut. Ty i Twoje dziecko będziecie mogli od razu wykorzystać technikę zapamiętywania przez skojarzenia od kolejnego dnia w szkole czy przed sprawdzianem.

Podczas warsztatu będzie uczyć się słów z j. angielskiego ale prezentowane metody z powodzeniem zastosujesz w nauce każdego języka

Nie przegap okazji, by pomóc swojemu dziecku.

Zapisz się na LEKCJĘ LIVE i otrzymaj prezent MINI-KURS efektywnej nauki słówek [PDF 80 stron]

A my gwarantujemy, że nauka słówek języka obcego stanie się dla Twojego dziecka nie tylko łatwiejsza, ale przede wszystkim – przyjemnością!

WEBINAR poprowadzą:

Ania Wojcieszak
i
Małgosia Spaleniec

Kim jesteśmy i co nas wyróżnia?

0
LAT DOŚWIADCZENIA

AUTORKI KURSÓW ONLINE I EBOOKÓW

W tym bestsellerowej serii "Angielski przez Skojarzenia:" www.tokatiz.pl

ENTUZJASTKI TECHNIK SZYBKIEGO UCZENIA SIĘ

Na co dzień wspieramy naszych Kursantów w szkole językowej English Center na Śląsku oraz na kursach online www.online.ence.pl

Wiemy, że dzieci uwielbiają naukę przez skojarzenia. Przeprowadziłyśmy dziesiątki godzin warsztatów podczas których dzieci odkrywały swój potencjał i zakochiwały się w angielskim.

Zapisz się na BEZPŁATNY WEBINAR